Telefon

606 724 951

Email

kontakt@ania-grafik.pl

CZYM SĄ MATERIAŁY REKLAMOWE?

Istnieje wiele narzędzi, które jako marka możemy wykorzystać do łączenia i przyciągania uwagi naszych potencjalnych klientów lub konsumentów. A grafika reklamowa to jeden z głównych filarów.

Grafika reklamowa to podstawowa część tych narzędzi, ponieważ jest kluczem pozwalającym na zwiększenie skuteczności przekazu poprzez odpowiednie użycie symboli i znaków graficznych.

Jeśli Twoja firma korzysta z tradycyjnych kanałów komunikacji, takich jak plakaty, billboardy, broszury, ulotki itp., potrzebujesz ogólnego wizerunku firmy we wszystkich formatach, który oprócz prawidłowego przekazania komunikatu, który chcesz wysłać, jest atrakcyjny i może przyciągnąć uwagę.

Anna Marcinkiewicz grafik komputerowy, opinie
Projekty plakatów

Wykonam projekt Twoich plakatów, zarówno promocyjnych, ofertowych czy na wydarzenia. Przyciągnę uwagę Twoich potencjalnych klientów.

Projekty katalogów

Wykonam układ i zaprojektuje Twoje broszury lub katalogi firmowe wyraźnie pokazując w nich informacje o Twoich usługach i promocjach.

Projekty ulotek

Zaprojektuje Twoje ulotki tak, aby podczas dystrybucji przyciągały uwagę i tym samym dawały Ci potrzebną widoczność.

Projekty wielkoformatowe

Wykonuje projekty wielkoformatowe, z bardzo bezpośrednim podejściem reklamowym na billboardy, banery, roll-upy, winyle.

Projekty banerów

Zaprojektuje efektowne banery, których potrzebujesz, aby nagłośnić swoje promocje lub usługi, zarówno w internetowych kampaniach reklamowych, jak i na zewnątrz.

Projekty oklejenia witryn i aut

Wykonuje różnego rodzaju projekty reklamowe na witryny oraz firmowe samochody dopasowane do druku. Projekt auta mogę stworzyć od podstawowego do bardziej zaawansowanego z użyciem folii wylewanej.

Moim celem jest promocja Twojej firmy Chcesz dowiedzieć się więcej o usługach projektowania reklam?

grafik komputerowy, ania grafik, anna marcinkiewicz grafika

graficzka tworząca z pasją, zamiłowaniem i oddaniem. Chcesz najlepszy projekt? Jesteś we właściwym miejscu. Zapraszam do kontaktu.

© 2022 ania grafik – strony internetowe | projekty graficzne Wszystkie prawa zastrzeżone

Kontakt
Email: kontakt@ania-grafik.pl
Telefon: 606 724 951