Telefon

606 724 951

Email

kontakt@ania-grafik.pl

Obsługa Social Media

Zarządzanie mediami społecznościowymi Twojej firmy

Social Media

Pojęcie sieci społecznościowej służy do analizy interakcji między jednostkami, grupami, organizacjami, a nawet całymi społeczeństwami. Obecnie przywiązujemy dużą wagę do wizerunku, który przekazujemy w sieciach społecznościowych, a design odgrywa bardzo ważną rolę.

TWORZENIE BANERÓW, IKON, SLAJDÓW
90%
NEWSLETTERS, EMAIL MARKETING
100%
ZARZĄDZANIE TREŚCIĄ RRSS
85%
LANDING PAGE
90%
Obsluga social media

Zarządzanie treścią Social Media

Mogę pomóc Ci w estetyce i treści Twoich sieci społecznościowych poprzez wizualne przedstawienie postów. Stwórz dobrą strategię komunikacji i udostępniaj atrakcyjne treści wizualne wysokiej jakości, które mogą motywować odbiorców do działania.

Projekty graficzne na portale społecznościowe

Projekt graficzny jest szczególnie ważny, aby wyróżnić się spośród wielu istniejących profili i ogromnej konkurencji. Oferując staranny estetyczny wygląd, spójną linię zgodną z wizerunkiem firmy i mocny atrakcyjny design przyciągniemy uwagę naszych docelowych odbiorców.

Banery, slidery, projekty reklam Google, grafiki na Facebook czy Instagram, wysokiej jakości treści wizualne i wiele więcej. Zapytaj o szczegóły!

grafiki social media, projekty social media
grafik komputerowy, ania grafik, anna marcinkiewicz grafika

graficzka tworząca z pasją, zamiłowaniem i oddaniem. Chcesz najlepszy projekt? Jesteś we właściwym miejscu. Zapraszam do kontaktu.

© 2022 ania grafik – strony internetowe | projekty graficzne Wszystkie prawa zastrzeżone

Kontakt
Email: kontakt@ania-grafik.pl
Telefon: 606 724 951