Telefon

606 724 951

Email

kontakt@ania-grafik.pl

slide-1
Opinie
Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Aną. Wspaniałe podejście do klienta, niepowtarzalna energia oraz perfekcyjna znajomość hiszpańskiego. Nasza komunikacja była bardzo łatwa i płynna pomimo pracy zdalnej, co nie zawsze jest łatwe. Osiągnęliśmy projekt, który bardzo dobrze reprezentuje markę, którą chcemy stworzyć.
Mariana
właścicielka Que Vive, Barcelona
Jestem zadowolony ze współpracy z Anią. Zaproponowała mi wiele opcji logo, dopóki nie wybrałem tego, które naprawdę mi się spodobało. Ania należy do osób, które nigdy się nie poddają i potrafi współpracować z bardzo wymagającymi klientami. Bardzo pozytywnie oceniam współpracę graficzną po wykonaniu logo i wizytówek.
Sebastian
Web Developer
Pani Ania uratowała mnie projektując szablon graficzny prezentacji. Zgłosiłam się do Pani Ani dwa dni przed moim wystąpieniem nie wierząc, że znajdę grafika, który jest w stanie w tak krótkim czasie stworzyć graficzną prezentację. Pani Ania 15 slajdową prezentację zrealizowała w 2 dni. Wszyscy byli oczarowani.
Patrycja
Menadżerka
grafik komputerowy, ania grafik, anna marcinkiewicz grafika

graficzka tworząca z pasją, zamiłowaniem i oddaniem. Chcesz najlepszy projekt? Jesteś we właściwym miejscu. Zapraszam do kontaktu.

© 2022 ania grafik – strony internetowe | projekty graficzne Wszystkie prawa zastrzeżone

Kontakt
Email: kontakt@ania-grafik.pl
Telefon: 606 724 951