Telefon

606 724 951

Email

kontakt@ania-grafik.pl

slide-1
Projekt katalogu

PROJEKT KATALOGU

Katalogi firmowe to najlepsza wizytówka produktów i usług oferowanych przez Twoją firmę. Dobry katalog przedstawia Twoją firmę i ofertę w bardzo dopracowany graficzny sposób. Dobrze stworzony katalog firmowy pozwala Twoim klientom na jak najlepsze zapoznanie się z ofertą Twojej firmy i produktami. 

Twoja firma musi pokazać siebie, swoje produkty i usługi z jak najlepszej strony poprzez katalogi korporacyjne lub katalogi produktów drukowane na papierze.

Dbam o projekt i edycje katalogów tak, aby były one doceniane jako element prestiżu, jakości i zaufania.

projekt katalogu do druku

W katalogu istotne jest uporządkowanie informacji, które chcemy dobrze przekazać, stawiając na pierwszym miejscu prostotę i komunikatywną przejrzystość. Użytkownicy łatwiej znajdą potrzebny produkt lub usługę w przejrzystym i dobrze zorganizowanym katalogu.

projekt katalogu do druku
projekt katalogu do druku

Jak wygląda proces tworzenia katalogu?

Zbieram i porządkuje dokumentację, która musi znaleźć się w katalogu, a po przeanalizowaniu i zawsze w porozumieniu z Państwem zapewniam różne rozwiązania w zakresie dystrybucji, projektu, formatu, elementów graficznych i jego wykończeń.

Po zdefiniowaniu wszystkich tych aspektów przechodzę do projektowania makiet stron, okładki katalogu, spisu treści, stron produktów, usług oraz tytułowych itp. Ważne jest zachowanie spójności w linii projektowej wszystkich elementów składających się na całość katalogu.

Dbam również o dobór zdjęć tak, aby wszystkie zachowały tę samą linię przekazu, kolorystykę i oprawę.

Utrzymuje bezpośrednią komunikację z klientem, aby mógł ocenić wyniki i wyrazić swoją opinię.

katalog, projekt katalogu firmowego, katalog firmowy

Po zatwierdzeniu linii projektowej przez klienta przystępuje do rozplanowania każdej strony katalogu, udostępniając jego próbki w trakcie realizacji. Na koniec dostarczam ostateczny projekt przygotowany z zapasami do druku.

Jeśli chcesz, mogę stworzyć mniejszą wersję katalogu w formacie PDF, aby można go było pobrać z Twojej strony internetowej, wysłać e-mailem lub połączyć z inną platformą bądź portalem społecznościowym.

Potrzebujesz grafika do stworzenia katalogu dla Twojej firmy?

projekt katalogu firmowego, katalog do druku

Chętnie pomogę w budowie katalogu od początku do jego publikacji, służąc radą i pomysłami wynikającymi z naszego doświadczenia

grafik komputerowy, ania grafik, anna marcinkiewicz grafika

graficzka tworząca z pasją, zamiłowaniem i oddaniem. Chcesz najlepszy projekt? Jesteś we właściwym miejscu. Zapraszam do kontaktu.

© 2022 ania grafik – strony internetowe | projekty graficzne Wszystkie prawa zastrzeżone

Kontakt
Email: kontakt@ania-grafik.pl
Telefon: 606 724 951